Eko-Rol

EKO-ROL to firma rodzinna, istniejąca na rynku od 1992 roku. Posiadana wiedza oraz zebrane doświadczenie przez 20 lat funkcjonowania w branży wykorzystane zostało do zbilansowania, prezentowanych na tej stronie, produktów żywienia trzody chlewnej, bydła oraz drobiu. Surowce paszowe oraz gotowe produkty wytwarzane w firmie EKO-ROL poddawane są stałej kontroli i ocenie w specjalistycznych laboratoriach. Wysoką jakość i powtarzalnośc produktu zapewnia wprowadzony w firmie system zarządzania jakością. Nadrzędnym celem firmy jest satysfakcja i zadowolenie klienta, co staramy sie osiągnąć poprzez profesjonalne doradztwo i współpracę na najwyższym poziomie.

 

W roku 2014 dołączyliśmy do grona firm wyróżnionych certyfikatem "Dynamiczna Firma" za rok 2013. Został on przyznany przez Bisnode Polska za osiągnięcie przez naszą firmę dynamiki wzrostu w latach 2010, 2011, 2012.

.

 

Produkty Eko-Rol

 

Trzoda chlewna

Pasze, mieszanki paszowe uzupełniające (MPU), dodatki do pasz dla trzody chlewnej

Trzoda chlewna

Mieszanki paszowe uzupełniające (MPU) mineralne dla trzody chlewnej

Bydło

Pasze, mieszanki paszowe uzupełniające (MPU), dodatki do pasz dla bydła

Drób

Pasze, mieszanki paszowe uzupełniające (MPU), dodatki do pasz dla drobiu

Specjalistyczne

Pasze, mieszanki paszowe uzupełniające (MPU), dodatki do pasz dla innych zwierząt gospodarskich


 

Znaki towarowe Eko-Rol




 

Aktualności

 

Kontakt z nami

Nasi Przedstawiciele

Krystian Karpiński

Kierownik ds. sprzedaży

tel. kom. 608 418 330
e-mail: krystiank@eko-rol.com.pl

Szymon Gołębiewski

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 888 980 330
e-mail: szymong@eko-rol.com.pl

Krystian Karpiński
Kierownik ds. sprzedaży
tel. kom. 608 418 330
e-mail: krystiank@eko-rol.com.pl

Bartosz Nowak

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 882 090 330
e-mail: bartoszn@eko-rol.com.pl

Krystian Karpiński
Kierownik ds. sprzedaży
tel. kom. 608 418 330
e-mail: krystiank@eko-rol.com.pl

Marcel Skierkowski

Kierownik ds. sprzedaży

tel. kom. 606 107 330
e-mail: mskierkowski@eko-rol.com.pl

Dastin Skierkowski

Przedstawiciel handlowy

tel. kom. 882 428 330
e-mail: dastins@eko-rol.com.pl

Marcel Skierkowski
Kierownik ds. sprzedaży
tel. kom. 606 107 330
e-mail: mskierkowski@eko-rol.com.pl

Mieszalnia

Jarosław Pokora

Kierownik mieszalni

tel. kom. 881 928 330
e-mail: jaroslawp@eko-rol.com.pl

Monika Laszuk

Kierownik produktu

tel. kom. 734 499 330
e-mail: mlaszuk@eko-rol.com.pl

Patryk Galkiewicz

Kierownik produkcji

tel. kom. 728 665 330
e-mail: patrykg@eko-rol.com.pl

 

 

Punkty handlowe

 

Wałdowo
Wałdowo 16, 86-120 Pruszcz
tel./fax: 52 33 20 865
kom.: 668 678 330
Magazyn Jaranowo
87-704 Bądkowo
tel./fax: 54 27 24 551
kom.: 666 020 330
Magazyn Szczuka
Szczuka koło Brodnicy
tel.: 888 980 330